caronkey
גרסה חדשה שמאפשרת פתיחת הרכב מהטלפון הנייד ועוד
אחרי עבודה מאומצת בחודשים האחרונים השקנו היום את הגרסה החדשה של המערכת, אשר מהווה זינוק קדימה בטכנולוגיות ניהול רכבים משותפים בארץ ובעולם. הגרסה החדשה כוללת פיתוחים בשלושה נושאים:
  1. שליטה מרחוק ברכב: פתיחה מהנייד, עדכון מיקום, מעקב קילומטרים וזמן נסיעה ותעריפים אוטומטיים מותאמים.
  2. תהליכים אוטומטים לשיפור ניצולת הרכב
  3. אפשרויות התאמה של המערכת לתהליכים ומבנה הארגון/ קהילה

שליטה ברכב ובנסיעה מהטלפון הנייד

פתיחת הרכב ממכשיר טלפון נייד
מעתה ניתן לנהל את צי הרכב גם.. ללא מפתחות. הטכנולוגיה החדשה שלנו, הכוללת שיתוף פעולה עם חברת EDT, מאפשרת לפתוח את הרכב ישירות מהנייד כשהגיע זמן הנסיעה שהזמנתם, עדכון מיקום החנייה אם נדרש ומנגנון תעריפים.בארגונים אשר עובדים ללא ארון ועם שליטה מרחוק ברכב יופיע מעתה תפריט המפתח כפי שניתן לראות בתמונה. התפריט יופיע רק אם שעת ההזמנה כבר הגיעה כאמור. ברגע שההזמנה פעילה יופיע למי שניגש למערכת מהטלפון הנייד תפריט המפתח, הכפתור הירוק בתמונה.

אפשרות הפסקת נסיעה נועדה לסיום נסיעה פעילה לפני הזמן המתוכנן. יחד עם מודול התעריפים - שנמצא בפיתוח וגרסה מצומצמת שלו שוחררה עכשיו - ניתן יהיה להזדכות חלקית על הזמן הנותר מההזמנה המקורית.

מיקום הרכב
המנהל/ סדרן יכול מעכשיו לעדכן את מיקומו של כל רכב. לחיצה על אייקון המיקום תפתח מפה מפורטת.


תעריפים
דו"ח נסיעות עם פירוט קילומטרים וזמן נסיעה נוסף למשתמשים הרלוונטים.


תשתית זו תאפשר בגרסאות הבאות לקבוע תעריפים שונים לפי חגים, ימי שבוע וחלוקה של השעות לפי:
  • שעת הזמנה - שלא מומשה לפני הנסיעה
  • שעה פעילה
  • שעת הזמנה שלא מומשה אחרי הנסיעה

תהליכים אוטומטיים לשיפור ניצולת הרכב

שיבוץ ממתינים
מחכים לרכב פנוי? מעכשיו בגרסה החדשה ניתן לקבל התראה במייל ו/או סמס במידה והתפנה רכב. ההתראה כוללת לינק לכניסה מהירה.

הארכת נסיעה
על מנת לייעל ולשפר את חווית המשתמש ואת השימוש ברכבים הוספנו תהליך הארכת נסיעה קצר ופשוט. מספר דקות לפני תום הנסיעה (אשר נקבע על ידי הסדרן) המשתמש מקבל התראה בסמס/ מייל עם לינק להארכתה. הלינק ייחודי למשתמש ולכן לחיצה עליו מובילה מייד לתצוגת אפשרויות ההארכה ללא צורך בהזנת שם וסיסמה למערכת. אנחנו מבינים שאתם בזמן נסיעה וצריכים להאריך אותה בכמה שפחות פעולות. האפשרויות שיוצגו הינן בהתאם לזמינות הרכב. לחיצה פשוטה וההזמנה הוארכה. שימו לב שבארגונים שבהם הסדרן מאשר שינויים גם ההארכה זקוקה לאישור המנהל. (התכנון לעתיד שהמערכת תוכל לשנות את שיבוץ הרכבים בכפוף לאישור המשתמשים).


אפשרויות התאמה של המערכת לתהליכים ומבנה הארגון/ קהילה

לכל ארגון מסחרי, ציבורי או קהילתי אשר משתף רכבים דרישות ותהליכים שונים ויחודיים לו. הגרסה החדשה נועדה לאפשר התאמה מלאה של המערכת לאותם צרכים ותהליכים:

הרשמה עצמית
ניתן לאפשר לחברים להרשם עצמאית למערכת באמצעות חשבון האימייל שלהם. ההרשמה נעשית כמו בכל שירות אונליין קיים עם תהליך שבודק שתיבת האימייל אכן שייכת לנרשם. ניתן לקבוע האם ההרשמה דורשת אישור של המנהל/סדרן.

בתהליך ההרשמה המנהל יכול לקבוע אילו שדות להציג ואילו חובה/רשות. לדוגמא: ניתן לקבוע שבתהליך ההרשמה יש להעלות צילום של רישיון הנהיגה.

קביעת רמות פרטיות
ניתן לקבוע האם על סידור הרכב יופיע יעד הנסיעה כדי להגביר השקיפות והשיתוף או להבדיל להסתיר את הנתון וכך להעלות את רמת הפרטיות של המשתמשים.

התאמת תהליך הזמנת הרכב למבנה הארגוני/ קהילתי
עבור הארגונים שמשתמשים ב CARONKEY הוספנו תהליך אישור נסיעה על ידי מנהלי קבוצות. בתצורה זו ראש הצוות מקבל בקשה לאישור הנסיעה ולשינויים בה.

ישראל שלנו מסתובב עכשיו בארץ עם רכב ההדגמה של הגרסה העדכנית, צרו איתנו קשר באתר או בטלפון 054-2209086 אם גם אתם רוצים לראות הדגמה חיה. נעלה תמונות בקרוב (;

יצירת קשר

כתובתינו

ת.ד. 346,
רח' השקד 15, שדרות, 8703145
טל: 08-6192747
מייל: info@caronkey.co.il

טופס ליצירת קשר

אנא מלא את הטופס לפניך ונחזור אליך בהקדם

קוד ביטחון